info@harmonja.pl

pn-pt 8.00-18.00

+48 508 550 660

Paula Galińska

Specjalista ds. marketingu

Z zawodu jestem nauczycielem i historykiem sztuki (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie). Ukończyłam kurs z Architektury Wnętrz na ASP w Warszawie. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Nowoczesna Komunikacja Marketingowa na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, a obecnie studiuję Psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie.  

Na przestrzeni lat zdobywałam doświadczenie w agencji reklamowej i korporacjach zajmując się marketingiem, projektowaniem graficznym i copywritingiem. Pracowałam również jako nauczyciel w Liceum Plastycznym w Olsztynie i jako wychowawca w Przedszkolu Hula Hop w Gdańsku. Jestem trenerką Metody Biegun w ramach działania LifePlan Academy w Fundacji Marka Kamińskiego.

Obecnie uczę się i rozwijam w obszarze pomocy psychologicznej. Ukończyłam szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ) w Centrum Psychoterapii Integralnej w Poznaniu oraz szkolenie z przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Centrum Praw Kobiet w Gdańsku. Jestem w trakcie szkolenia z I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Rozwiązań w Toruniu. Jestem aktywnym członkiem Naukowego Koła Psychoterapii Uniwersytetu SWPS. Ponad 2 lata temu związałam się z Polskim Towarzystwem Terapii Dialektyczno-Behawioralnej, gdzie jestem członkiem wspierającym i zajmuję się stroną graficzną i marketingową organizacji. Oprócz tego, od kilku lat działam społecznie na rzecz chorych na nieswoiste zapalenia jelit w ramach Stowarzyszenia J-elita i psychoedukuję w temacie psychosomatyki. 

W Centrum HarmonJa zajmuję się marketingiem, grafiką i copywritingiem oraz odpowiadam za wizerunek placówki. Ponadto jako lider prowadzę treningi Family Connections dla rodzin i bliskich osób z dysregulacją emocji i borderline.