info@harmonja.pl

pn-pt 8.00-18.00

+48 508 550 660

Monika Piotrzkowska-Dziamska

Psychoterapeuta młodzieży i dorosłych

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w procesie certyfikacji w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT) na SWPS w Sopocie. 

W 2014 roku ukończyłam certyfikowane szkolenie Specjalista Terapii Uzależnień (certyfikat nr SP/971/2014). Ponadto jestem absolwentką I etapu szkolenia z zakresu psychotraumatologii praktycznej organizowanego przez Fundację Pomorskie Centrum Psychotraumatologii, a także szkolenie ABC Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu – poziom A (certyfikat nr A/24/2019).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Centrum Interwencji Kryzysowej PCK, Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień dla Dzieci i Młodzieży MONAR w Gdańsku, Poradni Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień MONAR w Gdańsku oraz Gdańskim Centrum Profilaktyki Uzależnień. 

Obecnie pracuję w Gdańskim Ośrodku Promocji Zdrowia i Profilaktyki Uzależnień, gdzie

jako psycholog prowadzę konsultacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadzę również zajęcia grupowe w ramach programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

W Centrum Zdrowia Psychicznego HarmonJa pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi.