info@harmonja.pl

pn-pt 8.00-18.00

+48 508 550 660

Michalina Dyrga-Grabowska

Psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych

Jestem psychologiem, psychotraumatologiem i interwentem kryzysowym. Ukończyłam m. in. Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz wiele szkoleń z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą, przeciwdziałania przemocy oraz udzielania wsparcia osobom doświadczającym kryzysu psychicznego.

Mam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy jako psycholog, pracując indywidualnie z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą, prowadząc grupy wsparcia i szkolenia. Zdobywałam je m.in. w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gdyni, Centrum Interwencji Kryzysowej w Gdańsku, Świetlicy Socjoterapeutycznej „Koniczynka” oraz podczas realizacji licznych projektów.

Obecnie pracuję jako psycholog w sopockich przedszkolach i prowadzę warsztaty dla rodziców. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, jestem w trakcie czteroletniego szkolenia certyfikacyjnego z zakresu psychotraumatologii praktycznej, prowadzonego przez Pomorskie Centrum Psychotraumatologii.

W Centrum Zdrowia Psychicznego HarmonJa prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię osób dorosłych, młodzieży i dzieci.