info@harmonja.pl

pn-pt 8.00-18.00

+48 508 550 660

Marta Nowosławska

Psychoterapeuta młodzieży i dorosłych

Jestem magistrem psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Sopocie. Ukończyłam studia podyplomowe Menedżer Personalny, które przygotowały mnie do pracy w kierunku rozwoju potencjału ludzkiego i prowadzenia rozmów coachingowych. 

Posiadam ponad 12-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania i rozwoju zasobów ludzkich. W mojej pracy do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, kładąc szczególny nacisk na cele, jakie chce osiągnąć, uwzględniając jego mocne strony i naturalne talenty. 

Obecnie kontynuuję rozwój zawodowy w kierunku wsparcia psychicznego i pomocy psychologicznej. Jestem w trakcie 4-letniego Kursu Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Instytucie Poznawczym. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). 

Moje zainteresowania i praktyka koncentrują się przede wszystkim na wspieraniu osób z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi, jak też na pracy z osobami cierpiącymi z powodu wypalenia zawodowego i braku satysfakcji z życia.

W Centrum Zdrowia Psychicznego HarmonJa prowadzę terapię starszej młodzieży i dorosłych. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji.