info@harmonja.pl

pn-pt 8.00-18.00

+48 508 550 660

Marta Łukasiewicz

Psychoterapeuta młodzieży i dorosłych

Jestem absolwentką kierunku psychologia zdrowia i kliniczna na Uniwersytecie Łódzkim oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (nr certyfikatu 879). Ponadto, ukończyłam pierwszy stopień szkolenia w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) i na bieżąco uczestniczę w warsztatach i szkoleniach podnoszących moje kwalifikacje.

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałam odbywając staż w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, pracując w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie oraz jako psycholog szkolny. Na co dzień pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku oraz w gabinecie prywatnym.

Pracuję z osobami dorosłymi oraz starszymi nastolatkami, wykorzystując metody pracy zarówno klasycznej psychoterapii poznawczej i behawioralnej, a także podejść tzw. Trzeciej Fali. 

Proces psychoterapii to dla mnie spojrzenie na całościowe funkcjonowanie pacjenta, zbudowanie z nim bezpiecznej, partnerskiej relacji terapeutycznej, a także wspólne poszukiwanie rozwiązań, które przyniosą ulgę i zmianę funkcjonowania.

W Centrum Harmonja prowadzę psychoterapię młodziezy i dorosłych.

Prywatnie jestem miłośniczką narciarstwa oraz zapaloną motocyklistką.