info@harmonja.pl

pn-pt 8.00-18.00

+48 508 550 660

Laura Klemczak

Psychoterapeuta dorosłych

Jestem psychologiem, obecnie w trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Na co dzień pracuję na Oddziale Psychiatrii Sądowej dla młodzieży w Starogardzie Gdańskim, a także w Poradni Zdrowia Psychicznego HarmonJa. 

Doświadczenie zdobywałam na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Starogardzie Gdańskim. W pracy w wymienionych ośrodkach zajmuję się diagnozą, terapią indywidualną, prowadzeniem zajęć z zakresu psychoedukacji, zajęć grupowych, grup treningowych. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Staram się także podwyższać swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Pracuję z osobami doświadczającymi zaburzeń nastroju i zaburzeń lękowych, a także z osobami z zaburzeniami osobowości. Moje zainteresowania zawodowe oscylują wokół diagnozy, a także psychoterapii poznawczo-behawioralnej, jak i terapii dialektyczno-behawioralnej.

W pracy kieruję się indywidualnym podejściem do pacjenta i staram się stwarzać życzliwą atmosferę wspomagającą proces terapeutyczny.

Czas wolny poświęcam na rozwijanie swoich pasji: kryminologia, gry komputerowe, muzyka, pieczenie serników.

W Centrum Zdrowia Psychicznego HarmonJa pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi.