info@harmonja.pl

pn-pt 8.00-18.00

+48 508 550 660

Beata Szablewska

Psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych

Jestem magistrem psychologii (Uniwersytet SWPS) oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia pracującym w podejściu poznawczo-behawioralnym.

Całościowe czteroletnie szkolenie odbywam w Instytucie Poznawczym w Gdańsku. Dodatkowo jestem w trakcie szkolenia w nurcie dialektyczno-behawioralnym (DBT) organizowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno Behawioralnej.

Swoje doświadczenie zdobywałam w czasie praktyk w pogotowiu opiekuńczym w Gdańsku oraz w trakcie pracy w Instytucie Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku, gdzie prowadziłam terapię dzieci ze spektrum autyzmu.

Stale rozwijam swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach oraz konferencjach z zakresu zdrowia psychicznego. Dodatkowo posiadam uprawnienia do stosowania diagnozy inteligencji Stanford-Binet 5 oraz diagnozy osobowości Minnesockim Wielowymiarowym Inwentarzem Osobowości – (MMPI-2).

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się wokół osób zmagających się z zaburzeniami lękowymi oraz nastroju a także konsekwencjami wynikającymi z zaburzeń neurorozwojowych (ADHD, spektrum autyzmu).

W Centrum HamonJa prowadzę terapię indywidualną dzieci, młodzieży oraz dorosłych oraz grupową w formie Treningu Umiejętności Społecznych.