info@harmonja.pl

pn-pt 8.00-18.00

+48 508 550 660

Alicja Zarzycka

Psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych

Jestem psychologiem, psychoterapeutą pracującym w podejściu poznawczo-behawioralnym (CBT) oraz dialektyczno-behawioralnym (DBT). 

Psychologię studiowałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie w trakcie szkolenia w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) zgodne ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).

Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam pracując w Poradni Dla Osób z Autyzmem, OREW oraz WTZ, gdzie zajmowałam się m.in. przeprowadzaniem indywidualnych konsultacji i terapią dzieci, młodzieży i dorosłych oraz prowadzeniem grupy wsparcia dla rodzin osób niepełnosprawnych, a także cierpiących na zaburzenia psychiczne. Dalsze umiejętności rozwijałam w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku na oddziałach dziennym i stacjonarnym, gdzie w ramach stażu prowadziłam zajęcia z psychoedukacji, terapię grupową oraz psychoterapię indywidualną.

Kontynuuję rozwój zawodowy aktywnie uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz szkoleniach z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy psychologicznej oraz psychoterapii.

Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się przede wszystkim wokół psychoterapii i psychologii klinicznej ze szczególnym uwzględnieniem podejścia poznawczo-behawioralnego, terapii dialektyczno-behawioralnej i terapii schematów.

Pracuję z osobami z dysregulacją emocji, z pacjentami z osobowością borderline, z osobami w kryzysie życiowym oraz doświadczających trudności w relacjach z innymi ludźmi, z pacjentami cierpiących z powodu braku satysfakcji z życia oraz z osobami z zaburzeniami lękowymi i zaburzeniami nastroju.

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję stałej superwizji.

W Centrum HarmonJa pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.