info@harmonja.pl

pn-pt 8.00-18.00

+48 508 550 660

Aleksandra Koczara

Psycholożka, trenerka TUS

Absolwentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS w Sopocie oraz certyfikowana trenerka treningu umiejętności społecznych (numer certyfikatu 86/TUS/2022) w Centrum ABC Terapii w Kielcach. 

Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyła m.in w Fundacji Fascynacje w Gdańsku udzielając korepetycji chłopcu z zespołem FAS, w Fundacji Wielkie Rzeczy w Gdyni, w której podążając terapią niedyrektywną Son Rise pracowała z dzieci ze spektrum autyzmu oraz prowadząc warsztaty w szkołach podstawowych w ramach projektu „Dobrostan – pierwsza pomoc”.

W latach 2021-2022 pełniła funkcje pomocy nauczyciela w Przedszkolu Uniwersyteckim Uniwersytetu Gdańskiego, które opiera się o podejście Reggio Emilia. Pani Aleksandra w latach 2021-2023 zaangażowana była w działalność Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Gdyni, gdzie wspierała dzieci i młodzież za pośrednictwem czatu i telefonu zaufania.

W wolnym czasie uwielbia spędzać czas w naturze, lepić kubki z gliny, spacerować ze swoim psem i jeździć kamperem na wakacje. 

W Centrum HarmonJa pracuje jako psycholożka oraz prowadzi Treningi Umiejętności Społecznych (TUS) dla dzieci i młodzieży.