info@harmonja.pl

pn-pt 8.00-18.00

+48 508 550 660

Agnieszka Drabina

Psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, trener Treningu Umiejętności Społecznych (TUS), lider programu Family Connections™.

Specjalizuje się w terapii dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych z takimi problemami jak: trudności w zakresie regulacji emocji, zaburzenia afektywne, zaburzenia lękowe (napady paniki, uogólnione zaburzenie lękowe, fobia społeczna czy fobie specyficzne).

W swojej pracy opiera się na metodach psychoterapii opartych na dowodach naukowych: Terapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT) oraz terapii wywodzących się z tego nurtu takich jak: Terapii Schematów, Terapii Dialektyczno-Behawioralnej (DBT) czy Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT). W trakcie spotkań dba, by w życzliwej i pełnej akceptacji atmosferze wspólnie dążyć do osiągnięcia wyznaczonych przez pacjenta celów. Swoją pracę regularnie poddaje superwizji.

Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektycznej i Behawioralnej (PTDBT) oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP).

W Centrum Zdrowia Psychicznego HarmonJa prowadzi terapię dzieci, młodzieży i dorosłych.


Agnieszka Drabina – ZnanyLekarz.pl